KN120420, Czujnik pojemnościowy M12x1,60dł, , VA, 10-35V DC, 250mA, Sn:0,5-10, M12-wtyczka4p, IPF ELECTRONIC
Cena regularna:
Cena (EUR): 190,20 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pojemnościowe czujniki zbliżeniowe są czujnikami bezdotykowymi. Wykrywają przedmioty metalowe i niemetaliczne, niezależnie od tego, czy się poruszają, czy nie. Osiągalny zakres wykrywania urządzeń zależy od materiału obiektu, jego wymiarów i czułości reakcji, ustawianej za pomocą potencjometru. Czujniki odporne na wibracje można je zbliżać od boku lub frontalnie. Pojemnościowe czujniki zbliżeniowe stosuje się do wykrywania obecności (na przykład wykrywania uszczelnienia), pozycjonowania (na przykład butelek PET), liczenia (na przykład plastikowych nasadek), wykrywania poziomu (na przykład smaru) lub pomiarów odległości (na przykład pomiaru grubości) materiałów stałych i ciekłych..
Circuit diagram: Link
Kolory: 1 = BN (brązowy), 2 = WH (biały), 3 = BU (niebieski), 4 = BK (czarny) Funkcje: 1 = L+, 2 = pnp/nc, 3 = L-, 4 = PNP NO
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Połączenie | złącze kablowe M12 |
| Detekcja poziomu | tak |
| Obudowa | gwintowana |
| Wyjście | PNP |
| Wymiary | M12x1 |
| Funkcja wyjściowa | Exclusive-OR |
| Materiał obudowy | stal nierdzewna (V2A) |
| Obciążalność prądowa | 250mA |
| Klasa ochrony IP | IP67 |
| Typ napięcia | DC |
| Długość | 60mm |
| Temperatura otoczenia | -25 - 70°C |
| Zasięg | 0.5 - 10mm |
| Mocowanie | niezabudowany |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.