KN304100, Czujnik pojemnościowy M30x1,5/90dł. , 20-250V AC, 400mA, Sn:15, 2m kabel, IPF ELECTRONIC
Cena regularna:
Cena (EUR): 159,00 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Produkt wycofany z oferty.
Pojemnościowe czujniki zbliżeniowe są czujnikami bezdotykowymi. Wykrywają przedmioty metalowe i niemetaliczne, niezależnie od tego, czy się poruszają, czy nie. Osiągalny zakres wykrywania urządzeń zależy od materiału obiektu, jego wymiarów i czułości reakcji, ustawianej za pomocą potencjometru. Czujniki odporne na wibracje można je zbliżać od boku lub frontalnie. Pojemnościowe czujniki zbliżeniowe stosuje się do wykrywania obecności (na przykład wykrywania uszczelnienia), pozycjonowania (na przykład butelek PET), liczenia (na przykład plastikowych nasadek), wykrywania poziomu (na przykład smaru) lub pomiarów odległości (na przykład pomiaru grubości) materiałów stałych i ciekłych..
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Mocowanie | niezabudowany |
| Połączenie | kabel |
| Detekcja poziomu | tak |
| Obudowa | gwintowana |
| Wyjście | dwuprzewodowe |
| Wymiary | M30x1.5 |
| Funkcja wyjściowa | styk normalnie otwarty (NO) |
| Materiał obudowy | mosiądz |
| Obciążalność prądowa | 400mA |
| Klasa ochrony IP | IP67 |
| Typ napięcia | AC |
| Długość | 90mm |
| Temperatura otoczenia | -25 - 70°C |
| Zasięg | 3 - 20mm |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.