Czujnik pojemnościowy, M30x1,5, Sn: 5-20, 20-250V AC, dwuprzewodowy NO, kabel 2m PVC
Cena regularna:
Cena (EUR): 211,40 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Produkt zostanie wycofany z produkcji. Zamówienie możliwe do 30.04.2023.
Pojemnościowe wyłączniki zbliżeniowe są czujnikami bezstykowymi. Wykrywają one obiekty metalowe i niemetalowe, niezależnie od tego, czy się poruszają, czy nie. Osiągalny zasięg działania tych urządzeń zależy od materiału obiektu, jego wymiarów i czułości reakcji, którą ustawia się za pomocą potencjometru. Odporne na wibracje czujniki mogą być montowane z boku lub z przodu. Pojemnościowe czujniki zbliżeniowe są stosowane do wykrywania obecności (np. wykrywanie plomb), pozycjonowania (np. butelki PET), liczenia (np. plastikowe zakrętki), wykrywania poziomu (np. smaru) lub pomiaru odległości (np. pomiaru grubości) materiałów stałych i ciekłych.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Klasa ochrony IP | IP67 |
| Typ napięcia | AC |
| Długość | 81mm |
| Temperatura otoczenia | -25 - 70°C |
| Zasięg | 5 - 20mm |
| Mocowanie | niezabudowany |
| Połączenie | kabel |
| Detekcja poziomu | tak |
| Obudowa | gwintowana |
| Wyjście | dwuprzewodowe |
| Wymiary | M30x1.5 |
| Funkcja wyjściowa | styk normalnie otwarty (NO) |
| Materiał obudowy | PBT |
| Obciążalność prądowa | 300mA |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.