KN340107, Czujnik pojemnościowy 34okrągły, 81dł, , zacisk, 10-60V DC, 400mA, Sn:30, 2m kabel, IPF ELECTRONIC
Cena regularna:
Cena (EUR): 229,96 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pojemnościowe czujniki zbliżeniowe są czujnikami bezdotykowymi. Wykrywają przedmioty metalowe i niemetaliczne, niezależnie od tego, czy się poruszają, czy nie. Osiągalny zakres wykrywania urządzeń zależy od materiału obiektu, jego wymiarów i czułości reakcji, ustawianej za pomocą potencjometru. Czujniki odporne na wibracje można je zbliżać od boku lub frontalnie. Pojemnościowe czujniki zbliżeniowe stosuje się do wykrywania obecności (na przykład wykrywania uszczelnienia), pozycjonowania (na przykład butelek PET), liczenia (na przykład plastikowych nasadek), wykrywania poziomu (na przykład smaru) lub pomiarów odległości (na przykład pomiaru grubości) materiałów stałych i ciekłych..
Circuit diagram: Link
Kolory: 1 = BN (brązowy), 3 = BU (niebieski), 4 = BK (czarny) Funkcje: 1 = L+, 3 = L-, 4 = PNP NO
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Klasa ochrony IP | IP67 |
| Typ napięcia | DC |
| Długość | 81mm |
| Temperatura otoczenia | -25 - 70°C |
| Zasięg | 6 - 30mm |
| Mocowanie | niezabudowany |
| Połączenie | kabel |
| Detekcja poziomu | tak |
| Obudowa | gładka |
| Wyjście | PNP |
| Wymiary | Ø34mm |
| Funkcja wyjściowa | styk normalnie otwarty (NO) |
| Materiał obudowy | PBT |
| Obciążalność prądowa | 400mA |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.