KN98C161, Czujnik pojemnościowy 50okrągły/70dł, , PEEK, 10-35VDC, 250mA, pnp, nc, Sn:1-50, M12-wtyczka, IPF ELECTRONIC
Cena regularna:
Cena (EUR): 899,60 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pojemnościowe czujniki zbliżeniowe są czujnikami bezdotykowymi. Wykrywają przedmioty metalowe i niemetaliczne, niezależnie od tego, czy się poruszają, czy nie. Osiągalny zakres wykrywania urządzeń zależy od materiału obiektu, jego wymiarów i czułości reakcji, ustawianej za pomocą potencjometru. Czujniki odporne na wibracje można je zbliżać od boku lub frontalnie. Pojemnościowe czujniki zbliżeniowe stosuje się do wykrywania obecności (na przykład wykrywania uszczelnienia), pozycjonowania (na przykład butelek PET), liczenia (na przykład plastikowych nasadek), wykrywania poziomu (na przykład smaru) lub pomiarów odległości (na przykład pomiaru grubości) materiałów stałych i ciekłych..
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Obciążalność prądowa | 250mA |
| Materiał obudowy | inny |
| Typ napięcia | DC |
| Klasa ochrony IP | IP67 |
| Temperatura otoczenia | -25 - 70°C |
| Długość | 70mm |
| Zasięg | 1 - 50mm |
| Mocowanie | niezabudowany |
| Detekcja poziomu | tak |
| Połączenie | złącze kablowe M12 |
| Wyjście | PNP |
| Obudowa | gładka |
| Funkcja wyjściowa | Exclusive-OR |
| Wymiary | Ø50mm |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.