MS990371, Czujnik magnetyczny, dla centrum monitorowania MV56/3m kabel, IPF ELECTRONIC
Cena regularna:
Cena (EUR): 69,90 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Magnetyczne czujniki zbliżeniowe są czujnikami bezdotykowymi. Wykrywają obiekty magnetyczne i - lub magnesy, niezależnie od tego, czy się poruszają, czy nie. Ponieważ pola magnetyczne przenikają przez wszystkie niemagnetyzujące się materiały, czujniki mogą wykrywać magnesy przez ściany wykonane z metali kolorowych, stali nierdzewnej, aluminium, plastiku, drewna itd.. Osiągalny zasięg wykrywania urządzeń zależy od siły wpływającego pola magnetycznego. Czujniki magnetyczne są używane do pozycjonowania (na przykład kontroli pozycji na urządzeniu podnoszącym), kontroli prędkości (np. Na taśmach przenośników lub kołach przekładni zębatych przez aluminiowe obudowy) lub do wykrywania położenia (na przykład nośników towarów)..
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Obudowa | prostopadłoscienna |
| Szerokość-prostopadłościenne | 25mm |
| Wysokość-prostopadłościenne | 88mm |
| Długość | 13mm |
| Materiał obudowy | plastik |
| Zasięg | kabel |
| Wyjście | suchy kontrakton |
| Funkcja wyjściowa | exclusive-or |
| Obciążalonść prądowa | 100mA |
| Typ napięcia | DC |
| Temperatura otoczenia | -20 - 70°C |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.