MZ150175, Czujnik magnetyczny,na cylindry 13,5x13,5x20, 10-30V DC,150mA,M8-wtyczka, IPF ELECTRONIC
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 4 dni
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
bez 23% VAT i kosztów dostawy
Cena regularna:
232.79
Ocena: 0
Producent: IPF Electronic
Kod produktu: MZ150175
Opis
Circuit diagram: Link
Kolory: 1 = BN (brązowy), 3 = BU (niebieski), 4 = BK (czarny) Funkcje: 1 = L+, 3 = L-, 4 = PNP NO
Dane techniczne
Kształt rowka trapezowy
Temperatura otoczenia -25 - 75*C
Obudowa 20.5mm
Poz. powierzchni czujnikowej środek urządzenia
Materiał obudowy odlew cynkowy
Połączenie złącze M8
Wyjście PNP
Obciążalność prądowa 150mA
Ustawianie poprzez teach-in nie
Ilość punktów przełączania nie dotyczy
Histereza 1mm