MZ15C936, Czujnik magnetyczny,na cylindry 13,5x13,5x20, MZ150105 z 10m kabel, IPF ELECTRONIC
Cena regularna:
Cena (EUR): 80,70 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
W przypadku wielu zadań z zakresu techniki automatyzacji konieczne jest rozpoznanie procesów ruchowych w siłownikach pneumatycznych i hydraulicznych oraz precyzyjne określenie położenia tłoka. W tym celu stosuje się czujniki magnetyczne na cylindry.
Circuit diagram: Link
Kolory: BN (brązowy), BU (niebieski), BK (czarny) Funkcje: BN = L+, BU = L-, BK = PNP NO
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Kształt rowka | trapezowy |
| Temperatura otoczenia | -25 - 75*C |
| Obudowa | 13.5mm |
| Poz. powierzchni czujnikowej | środek urządzenia |
| Materiał obudowy | odlew cynkowy |
| Połączenie | kabel |
| Wyjście | PNP |
| Obciążalność prądowa | 150mA |
| Ustawianie poprzez teach-in | nie |
| Ilość punktów przełączania | 1 |
| Histereza | 1mm |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.