MZR421A8, Czujnik magnetyczny, na cylinder 3, 6rd/20, 5dł., VA, 10-30V DC, 100mA, 2m PUR-Kabel, IPF ELECTRONIC
Cena regularna:
Cena (EUR): 36,40 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
W przypadku wielu zadań z zakresu techniki automatyzacji konieczne jest rozpoznanie procesów ruchowych w siłownikach pneumatycznych i hydraulicznych oraz precyzyjne określenie położenia tłoka. W tym celu stosuje się czujniki magnetyczne na cylindry.
Circuit diagram: Link
Kolory: BN (brązowy), BU (niebieski), BK (czarny) Funkcje: BN = L+, BU = L-, BK = PNP NO
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Kształt rowka | 3.75mm okrągły |
| Temperatura otoczenia | -25 - 70*C |
| Obudowa | Ø3.6mm |
| Poz. powierzchni czujnikowej | krawędzie urządzenia |
| Materiał obudowy | stal nierdzewna 1.4305 |
| Połączenie | kabel |
| Wyjście | PNP |
| Obciążalność prądowa | 100mA |
| Ustawianie poprzez teach-in | nie |
| Ilość punktów przełączania | nie dotyczy |
| Histereza | 1mm |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.