OG06E129, Czujnik optyczny, widełkowy/6 22,4x26x7, 5-24V DC,50mA,pnp,no/nc,JST- wtyczka, IPF ELECTRONIC
Cena regularna:
Cena (EUR): 28,32 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Specjalna konstrukcja czujnika typu nadajnik odbiornik. Nadajnik i odbiornik znajdują się w widełkach lub kątowych częściach i są idealnie do siebie dopasowane..
Circuit diagram: Link
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Obudowa | rozdzielona |
| Szerokość czujnika | 22.4mm |
| Wysokość czujnika | 26mm |
| Długość czujnika | 7mm |
| Szerokość wideł / kątowa | 6mm |
| Głębokość wideł | 8.4mm |
| Kolor światła | podczerwień - wolny |
| Materiał obudowy | PBT |
| Klasa ochrony laserowej | brak |
| Kształt wiązki | punkt |
| Połaczenie | połączenie pulg-in |
| Wyjście | PNP |
| Funkcja wyjściowa | tryb light- /dark-on |
| Rozdzielczość | 960µm |
| Obciążalnośc prądowa | 50mA |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.