OG50C536, Czujnik optyczny, widełkowy/50 80x70x10, czerwony kolor, 10-35V DC,200mA,pnp,no,5mPUR-Kabel, taktowany, IPF ELECTRONIC
Cena regularna:
Cena (EUR): 524,58 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Produkt wycofany z oferty.
Specjalna konstrukcja czujnika typu nadajnik odbiornik. Nadajnik i odbiornik znajdują się w widełkach lub kątowych częściach i są idealnie do siebie dopasowane..
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Obudowa | rozdzielona |
| Szerokość czujnika | 80mm |
| Wysokość czujnika | 70mm |
| Długość czujnika | 10mm |
| Szerokość wideł / kątowa | 50mm |
| Głębokość wideł | 55mm |
| Kolor światła | czerwony - bez polaryzacji |
| Materiał obudowy | odlew cynkowy |
| Klasa ochrony laserowej | brak |
| Kształt wiązki | punkt |
| Połaczenie | kabel |
| Wyjście | PNP |
| Funkcja wyjściowa | ciemne przełączanie |
| Rozdzielczość | 500µm |
| Obciążalnośc prądowa | 200mA |
| Procedura ustawiania | ręczne ustawienie |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.