OGSI0298, Czujnik optyczny, widełkowy/20/60 74,5x39x8,IR,Bl0,8, podłączenie do wzmacniacza/Binder680-Kbl wtyczka 500mm, IPF ELECTRONIC
Cena regularna:
Cena (EUR): 303,30 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Produkt wycofany z oferty.
Specjalna konstrukcja czujnika typu nadajnik odbiornik. Nadajnik i odbiornik znajdują się w widełkach lub kątowych częściach i są idealnie do siebie dopasowane..
Circuit diagram: Link
Kolory: 1 = BU (niebieski), 2 = BN (brązowy), 3 = WH (biały), 4 = BK (czarny), 5 = RD (czerwony) Funkcje: 1 = L-, 2 = L+, 3 = PNP NC NPN NO, 4 = PNP NO NPN NC, 5 = connection monitoring
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Obudowa | rozdzielona |
| Szerokość czujnika | 8mm |
| Wysokość czujnika | 39mm |
| Długość czujnika | 74.5mm |
| Szerokość wideł / kątowa | 20mm |
| Głębokość wideł | 65mm |
| Średnica aperatury | ø0.8mm |
| Kolor światła | podczerwień |
| Materiał obudowy | aluminium |
| Klasa ochrony laserowej | brak |
| Kształt wiązki | punkt |
| Połaczenie | połączenie pulg-in |
| Procedura ustawiania | parametryzacja |
| Do narzędzi do tłoczenia | tak |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.