OHM0C964, Czujnik optyczny,rahme300x397,5 459x340x20, 22-26V DC,200mA,pnp,2m PUR-Kabel,stat/dyn, IPF ELECTRONIC
Cena regularna:
Cena (EUR): 1 695,90 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Produkt wycofany z oferty.
Bariery świetlne z ramką i pierścieniem działają zgodnie z zasadą czujnika typu nadajnik-odbiornik. Wewnątrz obudowy znajduje się wiele elementów nadajnika i odbiornika, które tworzą kurtynę świetlną, a tym samym wykrywają różne obiekty. Przykładami zastosowania tych systemów są sterowanie wyrzucaniem pras, monitorowanie obecności lub pomiary długości drutów lub rurek..
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Typ | jednoelementowy |
| Obudowa | ramowa |
| Szerokość czujnika | 459mm |
| Wysokość czujnika | 340mm |
| Długość czujnika | 20mm |
| Materiał obudowy | aluminium |
| Szerokość strefy | 300mm |
| Wysokość strefy | 397.5mm |
| Połączenie | kabel |
| Min. rozmiar obiektu | 10mm |
| Wyjście | PNP |
| Funkcja wyjściowa | styk normalnie otwarty (NO) / normalnie zamknięty (NC) |
| Skompresowane powietrze poł | tak |
| Ochrona uszkodzenia mech. | tak |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.