OHSI0117, Czujnik optyczny,rahmen20x10 21x36x5,offen, podłączenie do wzmacniacza,1m Kabel, IPF ELECTRONIC
Cena regularna:
Cena (EUR): 749,38 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Bariery świetlne z ramką i pierścieniem działają zgodnie z zasadą czujnika typu nadajnik-odbiornik. Wewnątrz obudowy znajduje się wiele elementów nadajnika i odbiornika, które tworzą kurtynę świetlną, a tym samym wykrywają różne obiekty. Przykładami zastosowania tych systemów są sterowanie wyrzucaniem pras, monitorowanie obecności lub pomiary długości drutów lub rurek..
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Obudowa | ramowa |
| Szerokość czujnika | 21mm |
| Wysokość czujnika | 36mm |
| Długość czujnika | 5mm |
| Materiał obudowy | aluminium |
| Szerokość strefy | 20mm |
| Wysokość strefy | 10mm |
| Połączenie | kabel |
| Min. rozmiar obiektu | 0.2mm |
| Połączenie z wzmacniaczem | tak |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.