OR285906, Czujnik optyczny,odbiciowy 28x85x70,czerwone światło,polaryzacja.,Hzg., 24-240V AC/24-60V DC,przekaźnik,czas,Sn:20m,zacisk, IPF ELECTRONIC
Cena regularna:
Cena (EUR): 256,76 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Czujniki optyczne działają bezstykowo. Wykrywają obiekty niezależne od ich cech (np. Kształt, kolor, struktura powierzchni, materiał). Podstawowa zasada działania opiera się na transmisji i odbiorze światła. Istnieją trzy różne wersje: 1. Czujnik wiązki składa się z dwóch oddzielnych urządzeń, jednego nadajnika i jednego odbiornika, które są wyrównane względem siebie. Jeżeli wiązka światła między dwoma urządzeniami zostanie przerwana, wyjście przełączające jest zintegrowane z odbiornikiem zmienia swój status. 2. W przypadku czujnika odblaskowego nadajnik i odbiornik znajdują się w jednym urządzeniu. Emitowana wiązka światła jest odbijana z powrotem do odbiornika przez odbłyśnik. Gdy tylko wiązka światła zostanie przerwana, wyjście przełączające zintegrowane w urządzeniu zmienia swój status. 3. Z rozproszonym czujnikiem odbicia nadajnik i odbiornik znajdują się w jednym urządzeniu. Emitowana wiązka światła jest odbijana przez obiekt, który ma zostać wykryty. Gdy odbiornik wykryje odbite światło, wyjście przełączające jest zintegrowane w urządzeniu, zmienia swój status..
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Model | retro-refleksyjna bariera świetlna |
| Obudowa | prostopadłościenna |
| Wysokość-prostopadłościenne | 85mm |
| Szerokość-prostopadłościenne | 28mm |
| Długość | 70mm |
| Materiał obudowy | PBT |
| Połączenie | zacisk |
| Wyjście | styk przekaźnikowy |
| Funkcje wyjściowe | tryb light-/dark-on |
| Obciążalność prądowa | 3000mA |
| Typ napięcia | AC/DC |
| Temperatura otoczenia | -40 - 55*C |
| Rodzaj wiązki światła | punkt |
| Procedura ustawiania | manualne nastawienie |
| funkcja czasu | tak |
| filtr polaryzujący | tak |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.