OT050105, Czujnik optyczny, obudowa M5x0, 5/37dł., VA, 10-30V DC, 100mA, Sn:20, 2m kabel, IPF ELECTRONIC
Cena regularna:
Cena (EUR): 135,00 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Produkt wycofany z oferty.
Czujniki optyczne działają bezstykowo. Wykrywają obiekty niezależne od ich cech (np. Kształt, kolor, struktura powierzchni, materiał). Podstawowa zasada działania opiera się na transmisji i odbiorze światła. Istnieją trzy różne wersje: 1. Czujnik wiązki składa się z dwóch oddzielnych urządzeń, jednego nadajnika i jednego odbiornika, które są wyrównane względem siebie. Jeżeli wiązka światła między dwoma urządzeniami zostanie przerwana, wyjście przełączające jest zintegrowane z odbiornikiem zmienia swój status. 2. W przypadku czujnika odblaskowego nadajnik i odbiornik znajdują się w jednym urządzeniu. Emitowana wiązka światła jest odbijana z powrotem do odbiornika przez odbłyśnik. Gdy tylko wiązka światła zostanie przerwana, wyjście przełączające zintegrowane w urządzeniu zmienia swój status. 3. Z rozproszonym czujnikiem odbicia nadajnik i odbiornik znajdują się w jednym urządzeniu. Emitowana wiązka światła jest odbijana przez obiekt, który ma zostać wykryty. Gdy odbiornik wykryje odbite światło, wyjście przełączające jest zintegrowane w urządzeniu, zmienia swój status..
Circuit diagram: Link
Kolory: BN (brązowy), BU (niebieski), BK (czarny) Funkcje: BN = L+, BU = L-, BK = PNP NO
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Model | rozpraszanego odbicia |
| Obudowa | gwintowana |
| Rozmiar gwintu | M5 |
| Skok gwintu | 0.5mm |
| Długość | 36.8mm |
| Materiał obudowy | stal nierdzewna (V2A) |
| Połączenie | kabel |
| Wyjście | PNP |
| Funkcje wyjściowe | jasne przełączanie |
| Obciążalność prądowa | 100mA |
| Typ napięcia | DC |
| Temperatura otoczenia | 0 - 55*C |
| Rodzaj wiązki światła | punkt |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.