OW500372, Czujnik optyczny, kąt/50 75x75x10, czerwony kolor, 10-35V DC, 200mA, M8 wtyczka, taktowany, IPF ELECTRONIC
Cena regularna:
Cena (EUR): 324,12 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Produkt wycofany z oferty.
Specjalna konstrukcja czujnika typu nadajnik odbiornik. Nadajnik i odbiornik znajdują się w widełkach lub kątowych częściach i są idealnie do siebie dopasowane..
Circuit diagram: Link
Kolory: A: 1 = BN (brązowy), 3 = BU (niebieski), 4 = BK (czarny) B: 1 = BN (brązowy), 3 = BU (niebieski), 4 = BK (czarny) Funkcje: A: 1 = L+, 3 = L-, 4 = PNP NO B: 1 = L+, 3 = L-, 4 = PNP NC
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Obudowa | kątowa |
| Szerokość czujnika | 75mm |
| Wysokość czujnika | 75mm |
| Długość czujnika | 10mm |
| Szerokość wideł / kątowa | 60mm |
| Kolor światła | czerwony - bez polaryzacji |
| Materiał obudowy | odlew cynkowy |
| Klasa ochrony laserowej | brak |
| Kształt wiązki | punkt |
| Połaczenie | złącze M8 |
| Wyjście | PNP |
| Funkcja wyjściowa | tryb light- /dark-on |
| Rozdzielczość | 500µm |
| Obciążalnośc prądowa | 200mA |
| Procedura ustawiania | ręczne ustawienie |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.