OY410022, Czujnik optyczny,kurtyna świetlna10 40x980x20,5/pole952, 24V DC,analog U/I,Sn:300-4000,M12-kabel wtyczka 4p, IPF ELECTRONIC
Dostępność: brak towaru
bez 23% VAT i kosztów dostawy
Ocena: 0
Producent: IPF Electronic
Kod produktu: OY410022
Opis
Wielofunkcyjne bariery świetlne czujnikami typu nadajnik-odbiornik, w których zintegrowano wiele wiązek. W przypadku przerwania tylko jednej wiązki, wyjście przełączające odbiornika zmienia swój stan. Urządzenia są stosowane tam, gdzie standardowe czujniki światła przechodzącego z tylko jedną wiązką nie są wystarczające. Istnieją urządzenia o rozstawie wiązek 20, 40, 60 lub 120 mm i dostępne są różne wysokości. Zintegrowana logika rozmyta automatycznie kontroluje moc nadawczą.
Circuit diagram: Link
Dane techniczne
Zasięg 4m
Rozdzielczość 5mm
Typ wyjścia analogowego 0 V ... 10 V / 4 mA ... 20 mA
Wysokość pola 952mm