PE750145, Czujnik laserowy, odbiornik, liniowy 20x118x70, 24V DCą10%, a4-20mA, 2xPP, Sn:2000, zakres73, zaciski, IPF ELECTRONIC
Cena regularna:
Cena (EUR): 3 584,72 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Produkt wycofany z oferty.
Uwaga! Produkt zastąpiony przez nową generację: PE750146 i PS750046.
Czujniki optyczne działają bezstykowo. Wykrywają obiekty niezależne od ich cech (np. Kształt, kolor, struktura powierzchni, materiał). Podstawowa zasada działania opiera się na transmisji i odbiorze światła. Istnieją trzy różne wersje: 1. Czujnik wiązki składa się z dwóch oddzielnych urządzeń, jednego nadajnika i jednego odbiornika, które są wyrównane względem siebie. Jeżeli wiązka światła między dwoma urządzeniami zostanie przerwana, wyjście przełączające jest zintegrowane z odbiornikiem zmienia swój status. 2. W przypadku czujnika odblaskowego nadajnik i odbiornik znajdują się w jednym urządzeniu. Emitowana wiązka światła jest odbijana z powrotem do odbiornika przez odbłyśnik. Gdy tylko wiązka światła zostanie przerwana, wyjście przełączające zintegrowane w urządzeniu zmienia swój status. 3. Z rozproszonym czujnikiem odbicia nadajnik i odbiornik znajdują się w jednym urządzeniu. Emitowana wiązka światła jest odbijana przez obiekt, który ma zostać wykryty. Gdy odbiornik wykryje odbite światło, wyjście przełączające jest zintegrowane w urządzeniu, zmienia swój status..
Circuit diagram: Link
Kolory: A: M9: 1 = WH (biały), 2 = BN (brązowy), 3 = GN (zielony), 4 = YE (żółty), 5 = GY (szary), 6 = PK (różowy), 7 = BU (niebieski), 8 = RD (czerwony) Funkcje: A: M9: 1 = L-, 2 = L+, 3 = in 0 (ext. trigger), 4 = in 1 (teach/reset), 5 = wyjście 0, 6 = wyjście 1, 7 = 4-20mA, 8 = 0-10V B: M5: 1 = L+, 2 = L-, 3 = RxD, 4 = TxD C: M8: 1 = L+, 2 = L-, 3 = I-Control, 4 = n. c.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Model | wiązkowy |
| Kolor światła | czerwone światło |
| Obudowa | prostopadłościenna |
| Wysokość-prostopadłościenne | 30mm |
| Szerokość-prostopadłościenne | 125mm |
| Długość | 75mm |
| Materiał obudowy | aluminium |
| Zasięg | 2m |
| Połączenie | złącze M9 |
| Wyjście | PNP/NPN |
| Funkcje wyjściowe | tryb light-/dark-on |
| Obciążalność prądowa | 100mA |
| Typ napięcia | DC |
| Temperatura otoczenia | -10 - 50*C |
| Rodzaj wiązki światła | linia |
| Procedura ustawiania | parametryzacja |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.