PG156501, Czujnik laserowy, widełkowe/15 31, 5x29x6, Kl1, IR, 12-30V DC, 100mA, pnp/npn, 1mKabel, IPF ELECTRONIC
Cena regularna:
Cena (EUR): 587,82 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Specjalna konstrukcja czujnika typu nadajnik odbiornik. Nadajnik i odbiornik znajdują się w widełkach lub kątowych częściach i są idealnie do siebie dopasowane..
Circuit diagram: Link
Kolory: BN (brązowy), WH (biały), BU (niebieski), BK (czarny) Funkcje: BN = L+, WH = PNP NO NPN NC, BU = L-, BK = PNP NC NPN NO
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Obudowa | rozdzielona |
| Szerokość czujnika | 31.5mm |
| Wysokość czujnika | 29mm |
| Długość czujnika | 6mm |
| Szerokość wideł / kątowa | 15mm |
| Głębokość wideł | 13.5mm |
| Średnica aperatury | ø0.8mm |
| Kolor światła | podczerwień - dioda laserwoa |
| Materiał obudowy | aluminium |
| Klasa ochrony laserowej | klasa 1 |
| Kształt wiązki | punkt |
| Połaczenie | kabel |
| Wyjście | PNP/NPN |
| Funkcja wyjściowa | tryb light- /dark-on |
| Rozdzielczość | 400µm |
| Obciążalnośc prądowa | 100mA |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.