PG258572, Czujnik laserowy, widełkowe/25 93x44x8, Kl1, IR, 12-30V DC, 100mA, pnp/npn, M8-wtyczka 4-pin, IPF ELECTRONIC
Cena regularna:
Cena (EUR): 312,80 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Produkt wycofany z oferty.
Specjalna konstrukcja czujnika typu nadajnik odbiornik. Nadajnik i odbiornik znajdują się w widełkach lub kątowych częściach i są idealnie do siebie dopasowane..
Circuit diagram: Link
Kolory: 1 = BN (brązowy), 2 = WH (biały), 3 = BU (niebieski), 4 = BK (czarny) Funkcje: 1 = L+, 2 = PNP NO NPN NC, 3 = L-, 4 = PNP NC NPN NO
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Obudowa | rozdzielona |
| Szerokość czujnika | 93mm |
| Wysokość czujnika | 44mm |
| Długość czujnika | 8mm |
| Szerokość wideł / kątowa | 25mm |
| Głębokość wideł | 93mm |
| Średnica aperatury | ø1mm |
| Kolor światła | podczerwień - dioda laserwoa |
| Materiał obudowy | aluminium |
| Klasa ochrony laserowej | klasa 1 |
| Kształt wiązki | punkt |
| Połaczenie | złącze M8 |
| Wyjście | PNP/NPN |
| Funkcja wyjściowa | tryb light- /dark-on |
| Rozdzielczość | 500µm |
| Obciążalnośc prądowa | 100mA |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.