PGSI0302, Czujnik laserowy, widełkowy,row/Objektiv 350x100x34, 24V DC±10%,3xPP,a0-10V,Kl1, wtyczkas, IPF ELECTRONIC
Cena regularna:
Cena (EUR): 6 495,20 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Produkt wycofany z oferty.
Specjalna konstrukcja czujnika typu nadajnik odbiornik. Nadajnik i odbiornik znajdują się w widełkach lub kątowych częściach i są idealnie do siebie dopasowane..
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Obudowa | rozdzielona |
| Szerokość czujnika | 100mm |
| Wysokość czujnika | 34mm |
| Długość czujnika | 350mm |
| Szerokość wideł / kątowa | 200mm |
| Głębokość wideł | 42mm |
| Kolor światła | czerwony - dioda laserowa |
| Materiał obudowy | aluminium |
| Klasa ochrony laserowej | klasa 1 |
| Kształt wiązki | linia |
| Połaczenie | spoiwo 712 |
| Wyjście | PNP/NPN |
| Funkcja wyjściowa | tryb light- /dark-on |
| Obciążalnośc prądowa | 100mA |
| Procedura ustawiania | parametryzacja |
| Materiały transparentne | tak |
| kontrola krawędzi | tak |
| pomiar pokrycia wiązki | tak |
| wyjście anagolowe 0 V 10 V | tak |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.