PK639191, Czujnik optyczny,kontrast,laser 65x65x82 kofokalny, 24V DC,100mA,2 wyj.,Sn:90-300,punktØ:0,2/ wtyczka, IPF ELECTRONIC
Cena regularna:
Cena (EUR): 1 601,70 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Produkt wycofany z oferty.
Skanery kontrastu są w stanie odróżnić wizualne różnice (na przykład odbicie, różnice w jasności) pomiędzy sąsiednimi obszarami. Ogólnie rzecz biorąc, urządzenia wyświetlają punkt na powierzchni obiektu i analizują odbite światło. Wersje wzmacniacza światłowodowego mogą być używane oprócz trybu światła padającego również w trybie światła przechodzącego. Skanery kontrastu są wszechstronne. Mogą być używane, między innymi, do kontroli położenia nadruku lub kolorowych znaków, rozróżniania zmian jasności lub kontroli intensywności świecących obiektów (takich jak diody LED, wyświetlacze itp.)..
Circuit diagram: Link
Kolory: A: M9: 1 = WH (biały), 2 = BN (brązowy), 3 = GN (zielony), 4 = YE (żółty), 5 = GY (szary), 6 = PK (różowy), 7 = BU (niebieski), 8 = RD (czerwony) Funkcje: A: M9: 1 = L-, 2 = L+, 3 = In 0, 4 = in 1, 5 = wyjście 0, 6 = wyjście 1, 7 = 0-10V, 8 = 4-20mA B: M5: 1 = L+, 2 = L-, 3 = RxD, 4 = TxD
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Obudowa | prostopadłościenna |
| Wysokość czujnika | 82mm |
| Szerokość czujnik | 65mm |
| Długość czujnika | 65mm |
| Kolor światła | czerwone światło - dioda laserowa |
| Materiał budowy | aluminium |
| Zasięg | 90 - 300mm |
| Połaczenie | połącznie plug-in |
| Wyjście | PNP/NPN |
| Klasa ochrony IP | IP64 |
| Rozpoznawanie znaków | tak |
| Program do ustawienia | tak |
| Duży zasięg | tak |
| Zadania liczące | tak |
| Mała średnica wiązki | tak |
| wyjście analogowe 0 V 10 V | tak |
| wyjście analogowe 4 mA 20 mA | tak |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.