PS98A132, Czujnik laserowy,nadajnik 28x124x24,Bl6x18, 12-32V DC,1mW,klasa1,M12-wtyczka4pol, IPF ELECTRONIC
Cena regularna:
Cena (EUR): 1 625,90 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Czujniki optyczne działają bezstykowo. Wykrywają obiekty niezależne od ich cech (np. Kształt, kolor, struktura powierzchni, materiał). Podstawowa zasada działania opiera się na transmisji i odbiorze światła. Istnieją trzy różne wersje: 1. Czujnik wiązki składa się z dwóch oddzielnych urządzeń, jednego nadajnika i jednego odbiornika, które są wyrównane względem siebie. Jeżeli wiązka światła między dwoma urządzeniami zostanie przerwana, wyjście przełączające jest zintegrowane z odbiornikiem zmienia swój status. 2. W przypadku czujnika odblaskowego nadajnik i odbiornik znajdują się w jednym urządzeniu. Emitowana wiązka światła jest odbijana z powrotem do odbiornika przez odbłyśnik. Gdy tylko wiązka światła zostanie przerwana, wyjście przełączające zintegrowane w urządzeniu zmienia swój status. 3. Z rozproszonym czujnikiem odbicia nadajnik i odbiornik znajdują się w jednym urządzeniu. Emitowana wiązka światła jest odbijana przez obiekt, który ma zostać wykryty. Gdy odbiornik wykryje odbite światło, wyjście przełączające jest zintegrowane w urządzeniu, zmienia swój status..
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Model | wiązkowy |
| Kolor światła | czerwone światło |
| Klasa ochrony lasera | klasa 1 |
| Obudowa | prostopadłościenna |
| Wysokość-prostopadłościenne | 28mm |
| Szerokość-prostopadłościenne | 124mm |
| Długość | 24mm |
| Materiał obudowy | aluminium |
| Zasięg | 5m |
| Połączenie | złącze M12 |
| Wyjście | PNP/NPN |
| Funkcje wyjściowe | tryb light-/dark-on |
| Obciążalność prądowa | 100mA |
| Typ napięcia | DC |
| Temperatura otoczenia | -20 - 50*C |
| Rodzaj wiązki światła | linia |
| Procedura ustawiania | inne |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.