PT440304, Czujnik laserowy,dyfuzyjny 20x44x25,HGA, 12-24V DC,50mA,Sn:200-600,a4-20mA/0-5V,2m kabel, IPF ELECTRONIC
Cena regularna:
Cena (EUR): 1 041,50 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Czujniki optyczne działają bezstykowo. Wykrywają obiekty niezależne od ich cech (np. Kształt, kolor, struktura powierzchni, materiał). Podstawowa zasada działania opiera się na transmisji i odbiorze światła. Istnieją trzy różne wersje: 1. Czujnik wiązki składa się z dwóch oddzielnych urządzeń, jednego nadajnika i jednego odbiornika, które są wyrównane względem siebie. Jeżeli wiązka światła między dwoma urządzeniami zostanie przerwana, wyjście przełączające jest zintegrowane z odbiornikiem zmienia swój status. 2. W przypadku czujnika odblaskowego nadajnik i odbiornik znajdują się w jednym urządzeniu. Emitowana wiązka światła jest odbijana z powrotem do odbiornika przez odbłyśnik. Gdy tylko wiązka światła zostanie przerwana, wyjście przełączające zintegrowane w urządzeniu zmienia swój status. 3. Z rozproszonym czujnikiem odbicia nadajnik i odbiornik znajdują się w jednym urządzeniu. Emitowana wiązka światła jest odbijana przez obiekt, który ma zostać wykryty. Gdy odbiornik wykryje odbite światło, wyjście przełączające jest zintegrowane w urządzeniu, zmienia swój status..
Circuit diagram: Link
Kolory: 1 = BN (brązowy), 2 = PK (różowy), 3 = BL (czarny), 4 = GY (szary), 5 = BU (niebieski) Funkcje: 1 = L+, 2 = ext. input, 3 = PNP NO/NC, 4 = 0-5V DC, 5 = L-
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Model | rozpraszanego odbicia |
| Obudowa | prostopadłościenna |
| Wysokość-prostopadłościenne | 44mm |
| Szerokość-prostopadłościenne | 20mm |
| Długość | 25mm |
| Materiał obudowy | metal |
| Połączenie | kabel |
| Wyjście | PNP |
| Funkcje wyjściowe | tryb light-/dark-on |
| Obciążalność prądowa | 50mA |
| Typ napięcia | DC |
| Temperatura otoczenia | -10 - 45*C |
| Rodzaj wiązki światła | punkt |
| Procedura ustawiania | parametryzacja |
| mała średnica wiązki | tak |
| funkcja czasu | tak |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.