PT98E110, Czujnik laserowy,dyfuzyjny 11x43,5x20,HGA, 10-30VDC,100mA,pnp,Sn:150,M8wtyczka 4p, IPF ELECTRONIC
Cena regularna:
Cena (EUR): 198,08 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Czujni został wycofany ze sprzedaży. Zachęcamy do zapoznania się z nową wersją urządzenia: PT310370
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Model | rozpraszanego odbicia |
| Obudowa | prostopadłościenna |
| Wysokość-prostopadłościenne | 43.5mm |
| Szerokość-prostopadłościenne | 11mm |
| Długość | 20mm |
| Materiał obudowy | PBT |
| Połączenie | złącze M8 |
| Wyjście | PNP |
| Funkcje wyjściowe | tryb light-/dark-on |
| Obciążalność prądowa | 100mA |
| Typ napięcia | DC |
| Temperatura otoczenia | -10 - 55*C |
| Rodzaj wiązki światła | punkt |
| Procedura ustawiania | teach-in |
| Triangulacja | tłumienie tła |
| mała średnica wiązki | tak |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.