PYSI0317, Czujnik laserowy, roweknkam,65x65x39,CCD6mm,512Pxl, 24V DC,3xPP,a0-10V/4-20mA,2 wejścia,gniazdo, IPF ELECTRONIC
Cena regularna:
Cena (EUR): 2 088,28 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Produkt wycofany z oferty.
Czujniki optyczne działają bezstykowo. Wykrywają obiekty niezależne od ich cech (np. Kształt, kolor, struktura powierzchni, materiał). Podstawowa zasada działania opiera się na transmisji i odbiorze światła. Istnieją trzy różne wersje: 1. Czujnik wiązki składa się z dwóch oddzielnych urządzeń, jednego nadajnika i jednego odbiornika, które są wyrównane względem siebie. Jeżeli wiązka światła między dwoma urządzeniami zostanie przerwana, wyjście przełączające jest zintegrowane z odbiornikiem zmienia swój status. 2. W przypadku czujnika odblaskowego nadajnik i odbiornik znajdują się w jednym urządzeniu. Emitowana wiązka światła jest odbijana z powrotem do odbiornika przez odbłyśnik. Gdy tylko wiązka światła zostanie przerwana, wyjście przełączające zintegrowane w urządzeniu zmienia swój status. 3. Z rozproszonym czujnikiem odbicia nadajnik i odbiornik znajdują się w jednym urządzeniu. Emitowana wiązka światła jest odbijana przez obiekt, który ma zostać wykryty. Gdy odbiornik wykryje odbite światło, wyjście przełączające jest zintegrowane w urządzeniu, zmienia swój status..
Circuit diagram: Link
Kolory: A: M9: 1 = WH (biały), 2 = BN (brązowy), 3 = GN (zielony), 4 = YE (żółty), 5 = GY (szary), 6 = PK (różowy), 7 = BU (niebieski), 8 = RD (czerwony) Funkcje: A: 1 = GND, 2 = L+, 3 = IN 0 (ext. Trigger), 4 = IN 1 (teach/reset), 5 = wyjście 0, 6 = wyjście 1, 7 = wyjście 2, 8 = 4-20mA/0-10V B: M5: 1 = L+, 2 = L-, 3 = RxD, 4 = TxD
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Obudowa | prostopadłościenna |
| Wysokość-prostopadłościenne | 39mm |
| Szerokość-prostopadłościenne | 65mm |
| Długość | 65mm |
| Materiał obudowy | aluminium |
| Połączenie | złącze M9 |
| Wyjście | PNP/NPN |
| Funkcje wyjściowe | tryb light-/dark-on |
| Obciążalność prądowa | 100mA |
| Typ napięcia | DC |
| Temperatura otoczenia | -10 - 60*C |
| Procedura ustawiania | parametryzacja |
| wysoka dokładność powtórzeń | tak |
| kontrola wtrysku | tak |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.