RPS 80 EEC, 24 V DC Zasilacz na szynę DIN ,HIRSCHMANN
Cena regularna:
Cena (EUR): 226,41 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Hirschmann oferuje szeroką gamę zasilaczy AC i DC..
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Produkt | zasilacz |
| Wymiary | 32 x 124 x 102 mm |
| Zasilanie | AC 100 - 240 V (+/-15%); 50 - 60Hz lub DC 110 - 300 V (-20/+25%) |
| Napięcie wyjściowe | DC 24 - 28 V (typ. 24.1 V) |
| Mocowanie | szyna DIN |
| Klasa ochrony IP | IP 20 |
| Zakres temperaturowy | -25 ºC - 70 ºC (obniżenie właściwości od 60 ºC) |
| Certyfikaty | cUL 508\cUL 60950-1\ISA 12.12.01 Class 1 Div. 2\Germanischer Lloyd |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.