RT98C951, Czujnik radarowy 80x60x55, 12-24V DC,Rel, 4x2m, 2m kabel, IPF ELECTRONIC
Cena regularna:
Cena (EUR): 256,08 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Produkt wycofany z oferty.
Czujniki radarowe są zwykle używane jako przetworniki sygnałów do sterowania automatycznymi drzwiami i bramami. Wykrywają ruch osób i / lub wózków przemysłowych, a jednocześnie są niewrażliwe na zabrudzenia. Obiekty można wykrywać w zależności od kierunku ruchu, aby zoptymalizować cykle otwierania bramek. W ten sposób można maskować ludzi tak, aby czujnik reagował tylko, gdy zbliżał się pojazd. Ponadto możliwe jest wyeliminowanie zakłóceń powodowanych przez poruszające się obiekty w zakresie wykrywania czujnika. Systemy, które są również wyposażone w monitor wykrywania obecności przed bramą, aby zapobiec kontaktowi bramy z pojazdami lub przedmiotami..
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Zasada działania | czujnik ruchu |
| Wysokość instalacji | 1800 - 3000mm |
| Szerokość detekcji | 4m |
| Długość detekcji | 2m |
| Wyjście | styk przekaźnikowy |
| Funkcja wyjściowa | styk normalnie otwarty (NO) |
| Obciążalność prądowa | 100mA |
| Typ napięcia | DC |
| Klasa ochrony IP | IP54 |
| Opóźnienie wyłączenia | tak |
| Sterowanie bramami | tak |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.