Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: ustalana indywidualnie
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
bez 23% VAT i kosztów dostawy
Ocena: 0
Producent: IPF Electronic
Kod produktu: UT120020
Opis
Produkt wycofany z oferty.
Zastąpione przez: UT129020
Dane techniczne
Obudowa gwintowana
IO-Link tak
Rozmiar gwintu M12
Skok gwintu 1mm
Długość 70mm
Zasada działania czujnik rozproszonego odbicia
Materiał obudowy mosiądz
Zasięg 20 - 200mm
Połączenie złącze M12
Typ napięcia DC
Klasa ochrony IP IP67
Procedura ustawiania teach-in
Kąt rozłożenia wiązki
Typ wyjścia analogowego 0 V ... 10 V