UT120121, Czujnik ultradźwiękowy M12x1/100dł., teach, 12-30VDC, 200mA, Sn:5-70, M12-wtyczka 4-pin, IPF ELECTRONIC
bez 23% VAT i kosztów dostawy
Ocena: 0
Producent: IPF Electronic
Kod produktu: UT120121
Opis
Produkt wycofany z oferty.
Zastąpione przez: UT129521
Circuit diagram: Link
Rozmiar gwintu M12
Skok gwintu 1mm
Długość 100mm
Zasada działania czujnik rozproszonego odbicia
Materiał obudowy mosiądz
Zasięg 5 - 70mm
Połączenie złącze M12
Wyjście PNP
Funkcja wyjściowa styk normalnie otwarty (NO)
Obciążalność prądowa 200mA