bez 23% VAT i kosztów dostawy
Ocena: 0
Producent: IPF Electronic
Kod produktu: UT120122
Opis
Produkt wycofany z oferty.
Zastępione przez: UT129523
Circuit diagram: Link
Rozmiar gwintu M12
Skok gwintu 1mm
Zasada działania czujnik rozproszonego odbicia
Materiał obudowy mosiądz
Zasięg 40 - 400mm
Połączenie złącze M12
Wyjście PNP
Funkcja wyjściowa styk normalnie otwarty (NO)
Obciążalność prądowa 200mA