Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 4 dni
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
bez 23% VAT i kosztów dostawy
Ocena: 0
Producent: IPF Electronic
Kod produktu: UT180021
Opis
Circuit diagram: Link
Dane techniczne
Obudowa gwintowana
IO-Link tak
Rozmiar gwintu M18
Skok gwintu 1mm
Długość 104mm
Zasada działania czujnik rozproszonego odbicia
Materiał obudowy plastik
Zasięg 100 - 800mm
Połączenie złącze M12
Typ napięcia DC
Klasa ochrony IP IP67
Procedura ustawiania teach-in
Kąt rozłożenia wiązki
Typ wyjścia analogowego 4 mA ... 20 mA