Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: ustalana indywidualnie
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
bez 23% VAT i kosztów dostawy
Ocena: 0
Producent: IPF Electronic
Kod produktu: UT210075
Opis
Produkt wycofany z oferty.
Dane techniczne
IO-Link tak
Obudowa prostopadłościenna
Szerokość-prostopadłościenny 20mm
Wysokość-prostopadłościenny 15mm
Długość 15mm
Zasada działania czujnik rozproszonego odbicia
Materiał obudowy plastik
Zasięg 20 - 200mm
Połączenie złącze M8
Typ napięcia DC
Klasa ochrony IP IP67
Procedura ustawiania teach-in
Kąt rozłożenia wiązki
Typ wyjścia analogowego 0 V ... 10 V