UT30A100, Czujnik ultradźwiękowy M30x1,5/136dł./1,5m, 24VDC,a0-10V,2xpnp,RS232,B- Wtyczkar8pol, IPF ELECTRONIC
Dostępność: wycofany z oferty
Wysyłka w: ustalana indywidualnie
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
bez 23% VAT i kosztów dostawy
Ocena: 0
Producent: IPF Electronic
Kod produktu: UT30A100
Opis
Produkt wycofany z oferty.
Dane techniczne
Obudowa gwintowana
IO-Link tak
Rozmiar gwintu M30
Skok gwintu 1.5mm
Długość 136mm
Zasada działania czujnik rozproszonego odbicia
Materiał obudowy plastik
Zasięg 150 - 1500mm
Połączenie złącze B
Wyjście PNP
Funkcja wyjściowa styk normalnie otwarty (NO) / normalnie zamknięty (NC)
Obciążalność prądowa 100mA
Typ napięcia DC
Klasa ochrony IP IP67
Procedura ustawiania parametryzacja
Kąt rozłożenia wiązki
Typ wyjścia analogowego 0 V ... 10 V / 4 mA ... 20 mA