Dostępność: wycofany z oferty
Wysyłka w: ustalana indywidualnie
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
bez 23% VAT i kosztów dostawy
Ocena: 0
Producent: IPF Electronic
Kod produktu: UT360325
Opis
Produkt wycofany z oferty.
Dane techniczne
Obudowa prostopadłościenna
IO-Link tak
Szerokość-prostopadłościenny 36mm
Wysokość-prostopadłościenny 101mm
Długość 32.5mm
Zasada działania czujnik rozproszonego odbicia
Materiał obudowy plastik
Zasięg 300 - 3500mm
Połączenie złącze M12
Wyjście PNP
Funkcja wyjściowa programowalny/konfigurowalny
Obciążalność prądowa 500mA