VY000006, moduł kontrolujący jasność LED 120x80x55 24V DC,max.4A,M12 wtyczka /M12 gniazdo
Cena regularna:
Cena (EUR): 167,80 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Produkt wycofany z oferty.
LED lights are required in nearly every industrial sector. A lighting coordinated on the respective workplace ensures a better visibility, increases the production quality, the working safety and helps additionally to safe energy costs. Their long lifetime, which is independent of switching cycles, reduces maintenance costs and increases the availability. LED lights are used for the illumination of workplaces, work areas of machines, control cabinets and several other fields of application.
Circuit diagram: Link
Kolory: 1 = BN (brązowy), 2 = WH (biały), 3 = BU (niebieski), 4 = BK (czarny) Funkcje: 1 = L+, 2 = n. c., 3 = L-, 4 = n. c.
Dane techniczne
| Typ oświetlenia | moduł kontroli jasności |
| Obudowa | prostopadłościenna |
| Szerokość | 80mm |
| Wysokość | 120mm |
| Dlugość | 120mm |
| Klasa ochrony IP | IP40 |
| Typ napięcia | DC |
| Połączenie | kabel ze złączem |
| Materiał obudowy | plastik |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.