BB-TB5P508SR-2PK 5 POS TERMBLOCK 5.08MM WITH STRAIN RELIEF - 2 PK
Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: ustalana indywidualnie
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
bez 23% VAT i kosztów dostawy
Cena regularna:
89.89
Ocena: 0
Producent: Advantech
Kod produktu: BB-TB5P508SR-2PK
Opis
5-POZYCYJNY BLOK ZACISKOWY 5,08MM Z ODCIĄŻENIEM NAPRĘŻENIA - 2 OPAKOWANIA