E58-HM-ANA-1426-12-CC0 BLIND HOLLOW SHAFT ABSOLUTE MULTITURN ENCODER
bez 23% VAT i kosztów dostawy
Cena regularna:
949.94
Ocena: 0
Producent: Hohner Automaticos
Kod produktu: E58-HM-ANA-1426-12-CC0
Żywotność łożysk: 1×1010 obr.
Mocowanie obudowy: Kołnierz elastyczny (w zestawie)
Dopuszczalna niewspółosiowość:
±0,5 mm osiowo, ±0,3 mm promieniowo (90.1018)
±0,5 mm osiowo, ±0,3 mm promieniowo (90.1027)
±0,5 mm osiowo, ±0,2 mm promieniowo (90.1075)
Mocowanie wału: Zacisk
Średnica ślepego wału drążonego: 6, 8, 10 i 12 mm
Maksymalna liczba obrotów dopuszczalna mechanicznie: 6000 obr.
Ochrona przed pyłem i rozpryskami zgodnie z DIN EN 60529: IP65
Moment bezwładności wirnika: 60 gcm2
Moment rozruchowy w temperaturze 20ºC (68ºF): ≤ 0,02 Nm
Maksymalne dopuszczalne obciążenie na wale osiowym: 40 N
Maksymalne dopuszczalne obciążenie na wale promieniowym: 80 N
Ciężar około: 0,5 Kg
Zakres temperatur pracy:
-40°C do +85°C - Standard.
-40°C do +105°C - Klient specjalny A01Z
Wibracje zgodnie z DIN EN 60068-2-6: 100 m/s2 (10Hz...2000Hz)