E58CM-ANA-1117-12-NC16 SOLID SHAFT ABSOLUTE MULTITURN ENCODER
bez 23% VAT i kosztów dostawy
Cena regularna:
884.50
Ocena: 0
Producent: Hohner Automaticos
Kod produktu: E58CM-ANA-1117-12-NC16
Żywotność łożysk: 1×1010 obr.
Średnica wałka: 6, 8, 10 i 12 mm
Maksymalna liczba obrotów dopuszczalna mechanicznie: 6000 obr.
Ochrona przed pyłem i rozpryskami zgodnie z DIN EN 60529: IP 65
Moment bezwładności wirnika: 10 gcm2
Moment rozruchowy w temperaturze 20ºC (68ºF): ≤ 0,02 Nm
Maksymalne dopuszczalne obciążenie na wale osiowym: 30 N
Maksymalne dopuszczalne obciążenie na wale promieniowym: 40 N
Ciężar około: 0,5 Kg
Zakres temperatur pracy: -40°C do +85°C - standardowo
-40°C do +105°C - Klient specjalny: A01Z
Wibracje zgodnie z DIN EN 60068-2-6: 100 m/s2 (10Hz...2000Hz)