FPM-D15W-FBE 15.6" Display Module, FHD, PCT, w/o Antenna
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 7 dni
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
bez 23% VAT i kosztów dostawy
Ocena: 0
Producent: Advantech
Kod produktu: FPM-D15W-FBE
Opis
Wymienne moduły wyświetlacza z 15,6" FHD
Moduł panelu przedniego z czujnikiem wielodotykowym P-CAP dostępny w różnych rozmiarach (moduł 12" jest wyposażony w 5-żyłowe sterowanie dotykowe rezystancyjne)
Przemysłowy wyświetlacz LCD LED o żywotności 50 000 godzin (18,5" 30 000 godzin, 15" 70 000 godzin)