IMC-150PS-120 ADP A/D 100-240V 54V 120W DC Plug
Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: ustalana indywidualnie
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
bez 23% VAT i kosztów dostawy
Cena regularna:
468.70
Ocena: 0
Producent: Advantech
Kod produktu: IMC-150PS-120
Opis
Zasilacz AC/DC o mocy 120 W
  • Certyfikat IEC 62368-1 i CB 60950-1
  • Spełnia normę USA EISA 2007
  • Spełnia wymogi DOE dotyczące efektywności energetycznej, poziom VI
  • Spełnia wymogi Kodeksu Postępowania, wersja 5, poziom 2
  • Obsługuje przepięcia 6 kV