MNT-3270-FD30BA-V0 27.0" FHD30 MNT, VGA/HDMI/DP, black, JP+KR+AU+ME
Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: ustalana indywidualnie
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
bez 23% VAT i kosztów dostawy
Ocena: 0
Producent: Advantech
Kod produktu: MNT-3270-FD30BA-V0
Opis
Monitor Advantech 27" Full HD, VGA/HDMI/DP (w zestawie przewód zasilający JP, KR, AU i Middle East)
  • Oszczędność energii dzięki poborowi mocy 30 W
  • Obsługa zasilania DC 90–220 V DC w oparciu o konstrukcję zasilania AC