VUE-2150-XA50PX-N4 Advantech 15" PCAP Touch Panel Mount, TW+US+EU
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 7 dni
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
bez 23% VAT i kosztów dostawy
Ocena: 0
Producent: Advantech
Kod produktu: VUE-2150-XA50PX-N4
Opis
Monitor Advantech 15,0" XGA do montażu na panelu
  • 15,0" rozmiar aktywnego ekranu (kwadratowy)
  • Szkło pokrywające całkowicie płaskie dla wyjątkowo prostej konstrukcji powierzchni
  • Powłoka antyodblaskowa (AG) na ekranie dla komfortowego oglądania
  • Wbudowane liczne interfejsy I/O dla różnych połączeń multimedialnych
  • Przyjmuje komponenty klasy przemysłowej dla zagwarantowanej wydajności
  • Przedni stopień wodoodporności IP65 i wysoki poziom ochrony przed uderzeniami IK08
  • Obsługa 10-punktowej funkcji dotykowej (technologia PCAP)
  • Doskonała odporność na zakłócenia, dobrze nadaje się do trudnych zastosowań (CS 10V)