Oświetlenie maszynowe LED, Ø72mm, światło białe, 8,5W 6000lx, 5500K, 22-26V DC, złącze M12 3pin
Cena regularna:
Cena (EUR): 277,92 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Produkt wycofany z oferty.
Produkt wycofany z oferty! Produkt alternatywny: EB800105
Oświetlenie LED jest wymagane w prawie każdym sektorze przemysłowym. Zapewnienie lepszej widoczności, podniesienie jakości produkcji i bezpieczeństwa w miejscu pracy, dodatkowo zmniejsza zużycie energii. Ich długa żywotność, niezależna od cykli przełączania, zmniejsza koszty konserwacji i zwiększa dostępność. Oświetlenie LED służy do oświetlania miejsc pracy, obszarów roboczych maszyn, szaf sterowniczych i kilku innych obszarów zastosowań
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Typ oświetlenia | oświetlenie maszyn |
| Obudowa | okrągła |
| Dlugość | 50mm |
| Średnica | ø72mm |
| Kolor światła | chłodny biały |
| Klasa ochrony IP | IP67 |
| Typ napięcia | DC |
| Połączenie | złącze M12 |
| Materiał obudowy | aluminium |
| Powierzchnia emitująca | kompzyt czysty |
| Kąt strumienia | 40* |
| Moc lampy | 10W |
| Mokry obszar | tak |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.